096-860-81-41

Вишивка шевронів

Ціна шеврона залежить від його розміру та кількості їх у замовленні.

Індивідуальні шеврони у кількості 1-2шт. коштують близько 100-150 грн. в залежно від складності. Орієнтовні ціни вказані у таблиці.

****Також у вартість входить одноразовий платіж за створення програми під вишивку - 250-350 грн в залежності від складності макета.****

Кількість

5-10 шт.

11-20 шт.

21-50 шт.

51-100 шт.

101-200 шт.

200 і більше

малі 1-30см.кв.

25-30 грн.

22-25 грн.

18-22 грн.

16-18 грн.

14-16 грн.

12-14 грн.

середні 40-90см.кв.

40-45 грн.

35-40 грн.

30-35 грн.

25-30 грн.

20-25 грн.

16-20 грн.

великі 100-150см.кв.

55-60 грн.

45-55 грн.

38-45 грн.

33-38 грн.

25-33 грн.

22-25 грн.

* вартість створення програми під вишивку - 250 - 350 грн в залежності від складності макета.

Замовити дзвінок

Шеврони на замовлення – особливості та різновиди

Якщо йдеться про шеврони, то перше, що спадає на думку, це військові та працівники силових структур. Справа в тому, що ці характерні нашивки на одязі широко використовувалися військовослужбовцями ще в 19 столітті. Про це свідчать портрети або фотографії, що дійшли до наших днів, і елементи форми, що збереглися. Крім цього, шеврони застосовувалися і у вужчому значенні. Вони допомагали відрізнити свою зброю від озброєння супротивника.

Шеврон – це вишитий символ на уніформі або на будь-якому іншому одязі. Сьогодні вироби використовуються також співробітниками охоронних агентств, спортсменами, представниками різних торгових марок, учнями приватних шкіл тощо. На шеврон може бути нанесений логотип або назва війська, спортивної команди, навчального закладу, торгової компанії.

Раніше для нанесення зображень використовувалася ручна вишивка. У світі шеврони виготовляють на швейних машинах і з допомогою спеціальних комп'ютерних програм. Даним способом можна створювати складні візерунки великими тиражами швидко та якісно. А це особливо важливо, коли виконується виготовлення шевронів на замовлення за умови дотримання суворого дедлайну.

Вимоги до відмітних нашивок та макетів

ЕВ насамперед шеврон – це відмінний знак. Він свідчить про належність якогось певного виду діяльності. Так як цей нашивний елемент одягу постійно знаходиться на його лицьовій стороні, то до нього висувається низка вимог.

Виріб повинен мати високий рівень міцності і виявляти стійкість до впливу негативних факторів зовнішнього середовища, наприклад, прямих ультрафіолетових променів і опадів.

Нанесене зображення має бути чітким навіть після багаторазового прання.

Вітається оригінальний дизайн нашивних знаків, яскравість та привабливість.

Перш ніж замовити шеврон, потрібно переконатися, що вироби мають такі характеристики, як:

 • універсальність: можливість пришивання знака на будь-який тип одягу (трикотажні футболки, сорочки, кітелі, куртки, кепки тощо);

 • тривалий термін експлуатації: не линяють під впливом сонця та засобів для чищення;

 • чіткість тексту та зображень: використання якісних макетів;

 • можливість наносити вишивку на тканину будь-якої текстури.

Замовляти можна як великі тиражі виробів, і у одиничних примірниках.

Створити якісний виріб можна лише у тому випадку, якщо у процесі його виробництва використовується якісний макет. Виділяють кілька основних вимог, які щодо нього пред'являють:

 • у дизайні не можна використовувати тіні та обведення на літерах, висота яких менше 10 мм;

 • неприпустиме використання градієнтів (колірних переходів);

 • для створення зображення потрібно використовувати не більше 15 кольорів;

 • обов'язковим елементом є зовнішній контур, товщина якого має бути в межах 2-5 мм.

Що стосується кількості кольорів, то цей пункт досить важливий для тих, хто робить шеврони на замовлення в стислий термін. Справа в тому, що вишивальні машини зазвичай мають не більше 15 голок. А в деяких моделях їх навіть менше. Тому якщо кількість кольорів перевищує ці цифри, то роботу доводиться зупиняти, щоб міняти нитки. Це негативно позначиться як на швидкості виконання замовлення, так і на вартості вихідної продукції.

Методи виробництва

За бажанням можна замовити шеврони круглої, квадратної, овальної, прямокутної форми, також у вигляді ромба або щита. Вироби ділять на військові, спортивні, корпоративні та нашивні знаки для державних службовців та навчальних закладів.

Розрізняють кілька методів виробництва нашивок:

 • вишивка: зображення наноситься за допомогою спеціальних вишивальних машин;

 • сублімація: виконується за допомогою дії високих температур на зображення, перенесене на тканину;

 • пластизолевый метод друку;

 • жаккардовый метод: виконується за допомогою плетіння ниток поліестеру на клейкій основі.

Найчастіше замовники просять зробити шеврон методом вишивки. Такі вироби відрізняються довговічністю, у виробництві використовуються міцні нитки яскравих кольорів, які не линяють і не вигоряють на сонці.

Етапи виробництва

У більшості випадків шеврони на замовлення виконують на термоклеєвий або флізеліновій основі, а також на контактній стрічці (липучці). Обробляють готовий виріб за допомогою лазера та оверлочної машини. Як основну тканину використовують міцні матеріали без ворсу. Ця характеристика дуже важлива, тому що від неї безпосередньо залежить те, наскільки якісно ляже нитка.

Вишивка наноситься у кілька етапів. Насамперед дизайнер розробляє ескіз виробу. Завдяки сучасним технологіям, це легко робиться за допомогою спеціальної програми для виконання вишивок.

Після цього створений макет кріплять до підготовленої основи і переходить безпосередньо до процесу нанесення зображення. Завершальним етапом є вирізання шеврона вручну або за допомогою лазера та обробка його країв на оверлочній машині.

Готовий виріб складається з основної та підкладкової тканини. Для підкладки найчастіше використовують флізелін, рідше клейову основу та липучки. Вибір підкладки залежить від того, на яких умовах було виконано шеврон на замовлення. Для пришивних виробів більше підійде флізелін.

Якщо замовник планує його згодом змінити або просто періодично відстібати відмітний знак, то тут використовується липучка. Клейову тканину підкладки використовують у тих випадках, коли емблема з якої-небудь причини не нашивається, а наклеюється за допомогою праски.

Основні різновиди вишитих відмітних знаків

Замовити шеврони на військову форму можна на таких тканинах як саржа, сукно, драп. Вони відрізняються міцністю і довговічністю. Емблеми для працівників дорожньо-постових служб та співробітників силових структур часто вишивають на світловідбивних матеріалах. Такі вироби забезпечують додаткову безпеку у темну пору доби. Крім цього, таку ж тканину використовують для нашивок на спортивний та дитячий одяг.

Також можна замовити шеврони з прізвищем. Ця іменна нашивка зазвичай знаходиться на грудях. Це один із обов'язкових елементів повсякденної військової форми. Прізвище та ініціали вишивають ниткою яскраво-жовтого або золотистого кольору. На куртках, які використовують у польових умовах, такі нашивки мають бути кольорами хакі.

Іменні нашивки виконують на замовлення в індивідуальному порядку. Незважаючи на назву, такий вид шевронів не пришивають на одяг, а прикріплюють за допомогою контактної стрічки, або липучки. Це дає можливість за необхідності зробити заміну виробу.

Де можна замовити шеврони?

Оформити замовлення на відмітні знаки можна в компанії Vishivka. Продукція створюється на сучасному обладнанні, що дозволяє якісно та в суворо обумовлені терміни виконати будь-який обсяг роботи. Співробітники компанії практикують індивідуальний підхід кожного клієнта.

Усі етапи виробництва продумуються до найменших подробиць. Завдяки цьому кінцевий продукт має високу якість і точно відповідає розробленому ескізу. Також потрібний іменний шеврон можна замовити як у одиничному екземплярі, так і великим тиражем для всієї військової частини.

!!! Шеврон — комп'ютерна вишивка, яка створюється на тканинній основі та нашивається на одяг та інші предмети. Це сучасний тренд, який став невід'ємною частиною багатьох дизайнерських колекцій. Його головна перевага – універсальність. Адже виготовлення шевронів на замовлення можливе практично для будь-якого матеріалу — від деніму до бавовни.

Коли потрібно замовити шеврони?

Ці вироби з текстилю призначені для виділення власника та позначення його приналежності до певної групи. Шеврони додадуть будь-якому образу представницькості та привабливості, речі (текстиль, сумки, клатчі рюкзаки) зроблять статусними та брендовими, а їх власника виділять із натовпу.

Вперше нашивки з'явилися на формі в армійських підрозділах, які відносяться до державних силових структур та органів безпеки, як на повсякденному військовому одязі, так і на парадному. Ці відзнаки, що свідчать про звання, допомагають солдатам дотримуватися субординації. Стало традицією замовити шеврони з прізвищем, ініціалами або назвою посади власника, які вшиваються за допомогою особливого плетіння ниток, щоб кожен солдат чи громадянська людина знала, до кого звертається. Такі вироби відрізняються високою міцністю та довго зберігають початковий ідеальний вигляд. Вони призначені для щоденного носіння та частого прання.

Сьогодні не лише замовляють шеврони на військову форму — вони використовуються у різних областях. Ці вироби використовуються для пошиття форми для школярів. Вони свідчать про те, що дитина навчається у певному навчальному закладі.

Багато комерційних компаній та різні установи виготовляють шеврони на замовлення з логотипом у корпоративних кольорах для прикраси форми персоналу. Це виглядає презентабельно, підвищує престижність бренду, піднімає корпоративний дух співробітників.

Прийнято виготовляти шеврони на замовлення для форми спортсменів та затятих уболівальників, які так демонструють свою відданість улюбленій команді.

Модні шеврони та в байкерському середовищі. Вони демонструють бунтарський дух та приналежність до певного клубу, вказують на статус власника. Більшість байкерів вважають за краще зробити шеврони не у вигляді малюнка, а нашивку абревіатури, що приховує довгу фразу - їх життєвий девіз

Багато представників творчих професій оригінальною комп'ютерною вишивкою шевронів, створеною з художньою та естетичною цінністю, підкреслюють свою індивідуальність та демонструють свої погляди на життя.

Як замовити шеврон у компанії Vishivka?

Залиште запит на розрахунок вартості роботи. Надішліть нам зображення або макет на електронну пошту або залиште заявку через форму онлайн-зв'язку.

Обов'язково вкажіть параметри, від яких залежатиме ціна:

 • розмір зображення - фон, що покриває велику площу, призводить до збільшення кількості голок, що вставляються, і стібків, що виконуються;

 • точний розмір вишивки малюнку в сантиметрах;

 • заплановану кількість екземплярів;

 • бажаний термін виконання замовлення.

Відповідно до наданої інформації ми здійснимо розрахунок вартості вишивки та розробки програми для вишивальної машини.

Вишлемо вам кошторис із попереднім розрахунком та узгодимо умови виконання проекту.

Ви робите передоплату.

Наш дизайнер створить та промалює попередній макет. Визначить колірну гаму, щільність ниток та виставить стібки.

Далі ми створимо комп'ютерну програму та виготовимо зразок шеврона для узгодження. Під час обговорення врахуємо всі зауваження та побажання. Потім внесемо коригування та зробимо новий екземпляр.

Щоб нашивка не розпускалася, її краї вирізають по контуру і проходять спеціальну обробку.

Після затвердження виробу ви сплачуєте за виготовлення всього тиражу, а ми виготовляємо його за 1–3 дні.