096-860-81-41

Про нас

Наша компанія пропонує послуги комп'ютерної вишивки або так званої машинної вишивки.

Нанесення зображення здійснюється за допомогою високоточного комп'ютеризованого вишивального обладнання та спеціальних ниток. Такий спосіб нанесення добре підійде для нанесення фірмової символіки, різних логотипів, шевронів як на готову продукцію, так і на елементи крою або просто тканину. ВИШИВКА виглядає солідно, престижно, дорого, і крім того, це чудове декоративне рішення. Зображення виходить текстурованим та об'ємним. Про довговічність цього нанесення можна не переживати - це назавжди, швидше зноситься річ ніж зіпсується вишивка на ній! Технологічно розміри вишивки надаємо до 40 см на 60 см. до 12 кольорів, з можливістю вишити металізованими нитками як срібло, золото.

КОМП'ЮТЕРНА ВИШИВКА

ВИШИВКА НА КРОЇ

ВИШИВКА НА ГОТОВИХ ВИРОБАХ

ВИШИВКА ШЕВРОНІВ

Про нас

Комп'ютерна вишивка – сучасно, стильно, індивідуально!

Вишивка не втрачає своєї актуальності протягом багатьох століть. У давнину представники вищого суспільства наносили вишиті фамільні герби на предметах одягу та інтер'єру. У чоловіків того часу ознакою багатства та стилю вважалися вишиті на сорочках та куточках хусток ініціали. Дорожнеча вишивки була виправдана тим, що вона робилася вручну, вимагаючи багато часу і сил, тому дозволити собі таку розкіш могли тільки багаті люди.

Сучасний підхід до вишивки

Зараз нові технології дають можливість легко вишивати малюнки від найменших до великих на будь-яких тканинах і будь-якими нитками. На зміну ручної прийшла комп'ютерна вишивка. У швейному цеху Vishivka Plus ми використовуємо спеціальні машинки, що дозволяють отримувати красиві зображення з найдрібнішими деталями за мінімальних зусиль.

У програму вишивальної машини фахівці нашої компанії вносять дані і машина наносить заданий малюнок з високою точністю деталей. Програма пишеться один раз, якщо через якийсь час потрібно буде повторити вишивку, вона вже буде в пам'яті комп'ютера.

Компанія Vishivka Plus пропонує комп'ютерну машинну вишивку на розкроєних деталях одягу та готових виробах. Можливе виготовлення шевронів та виробництво готових нашивок.

Вишивка можлива на різноманітних тканинах – від тонких та ніжних до щільних ворсистих. На вибір пропонується 225 кольорів ниток, також є металізовані нитки (золото, срібло).

Які переваги має машинна вишивка?

Крім швидкості виконання, комп'ютерна вишивка, що виконується на нашому устаткуванні, має ще кілька плюсів:

 • можливість виконання складних зображень;

 • створює об'єм, завдяки чому вишитий малюнок виглядає дорого;

 • довговічність - не пошкодиться і не стирається навіть після багаторазового прання;

 • можливість нанесення вишивки на проблемні тканини (фліс, щільний текстиль, шерсть).

Завдяки своїй зносостійкості такий спосіб вишивки рекомендується для нанесення на спецодяг та вироби, які особливо схильні до зносу.

Де використовується комп'ютерна вишивка?

Сфера застосування машинної вишивки є досить широкою: текстиль, сувенірна продукція, одяг, сумки та рюкзаки.

У цеху Vishivka Plus комп'ютерну вишивку можна зробити практично на будь-яких тканинних виробах. Виникає лише питання зручності розташування місця нанесення.

Комп'ютерна вишивка на одязі відмінно підходить як для повсякденних речей, так і для корпоративної уніформи.

У повсякденному одязі найчастіше вишивкою прикрашають:

 • футболки та поло;

 • кепки, бейсболки, шапки;

 • джинсові штани;

 • джинсові куртки та жилетки;

 • шкарпетки.

Поширена машинна вишивка і для брендування речей.

Ми наносимо логотипи на всі види корпоративного одягу та текстилю.

Також мають попит готові нашивки, які можна пришити до одягу самостійно.

Компанія вишивка Vishivka Plus приймає як індивідуальні замовлення на комп'ютерну вишивку, так і корпоративні. Можливе нанесення індивідуального малюнка чи логотипу на різні елементи одягу (кишеня, плечі, спина) розміром до 40х60 см.

Як замовити комп'ютерну вишивку?

Звернувшись до нашої компанії телефоном або через форму замовлення на сайті, ви можете замовити вишивку.

Виконання замовлення відбувається у такому порядку:

 • ви надаєте ескіз (якщо є готовий) або ми разом створюємо його на підставі ваших побажань;

 • погоджуємо технічні моменти: місце нанесення, вид ниток, частота стібків тощо;

 • налаштовуємо обладнання (задаємо програму з малюнком);

 • наносимо малюнок на виріб

Ціна на комп'ютерну вишивку залежить від обсягу роботи, розміру та складності малюнка. Ознайомитись із прайсом можна на нашому сайті. Також додатково береться плата за налаштування програми (200-250 грн. одноразово).

Ми допоможемо вам проявити свою індивідуальність або підкреслити стиль вашої компанії, виконавши вишивку на новітньому устаткуванні якісно та вчасно!