096-860-81-41

Нашивки на замовлення

Нашивка - один із сучасних унікальних знаків, які виготовляють за допомогою комп'ютерної вишивки. Вона кріпиться на спецформу та брендові аксесуари, роблячи будь-які вироби оригінальними та стильними.

Якщо раніше нашивки на замовлення були переважно нарукавними та нагрудними з тасьмою або галуном для військових, то сьогодні використовуються надкишенні, наспинні (для охоронців) та напівкруглі значки, які пришиваються на плече.

Фахівці компанії Vishivka виконують виготовлення нашивок різних форм та розмірів до військової, спортивної форми та корпоративного спецодягу працівників різних організацій.

Замовити дзвінок

Кольорові нашивки на замовлення за допомогою комп'ютерної вишивки

Стародавній в рукоділля – вишивка, що не втратив своєї популярності в сучасному світі. Тепер стало доступно прикрасити одяг за допомогою комп'ютерної вишивки. Компанії використовують нашивки для візуалізації свого бренду на спецодязі співробітників, текстильних аксесуарах. Елегантна та вишукана нашивка робить вироби стильними та оригінальними.

Сучасні технології дозволяють використовувати нашивки на різних тканинах та на будь-якому елементі одягу: рукаві, спині, плечі, поділі.

У компанії Vishivka можна замовити нашивку з логотипом для одягу працівників організацій, до спортивних костюмів та військової форми.

Особливості технології

Види виготовлення вишивки:

 • ручна - проводиться майстринею руками;

 • машинна - виконується на звичайній швейній машинці під контролем;

 • комп'ютерна – повністю автоматизований процес.

Щоб виконати нашивки на одяг під замовлення за допомогою комп'ютерної техніки, потрібно придбати спеціальне обладнання та необхідні знання.

До отримання кінцевого результату потрібно пройти кілька етапів:

 • налаштування програм;

 • встановлення ниток;

 • підготовка полотна.

Для виготовлення нашивок на замовлення використовують нитки, призначені спеціально для вишивки. Муліне рівно лягають на тканину і не скочуються. Фіксуюча основа дозволяє виконати нашивки на будь-яких тканинах. Для тонких тканин краще використовувати флізелін, а для товстих – дублерин.

Переваги комп'ютерної вишивки

У порівнянні з ручною вишивкою, комп'ютерна має ряд переваг:

 • швидкість виконання замовлення;

 • ціна вишивки значно нижча;

 • виконання ідентичних зразків необмежену кількість разів;

 • розроблений дизайн та програму можна повторити протягом будь-якого періоду;

 • точність виконання дуже дрібних деталей.

Нанесення логотипів та вишивку шевронів найкраще виконувати за допомогою програмованих машин. Виготовлені з високою точністю, вони виглядатимуть якісно. Досягти аналогічного результату машинною або ручною вишивкою неможливо.

Види комп'ютерної вишивки

Нанесення нашивок на замовлення за допомогою високоточного комп'ютеризованого обладнання для вишивки залишить клієнта задоволеним. При виготовленні вишивки логотипу потрібна точність дрібних стібків.

Наша компанія виконує вишивки будь-якої складності на:

 • крої;

 • готові вироби;

 • шеврони.

Вишивальні машини компанії використовують нитки до 12 різних кольорів. Розмір зображення до 40 см на 60 см. У нашій палітрі є металізовані срібні та золоті кольори. Малюнок виходить структурований та об'ємний. Нашивки характеризуються високим рівнем зносостійкості.

Що вибрати – нашивку чи шеврон

Фірмовий стиль одягу для власників бізнесу робить їх бренд відомим серед конкурентів. Нашивки на одяг з логотипами фірм, спортклубів, ліцеїв виконуються на накладках з тканини.

Для воєнного одягу обирають шеврони. Це переважно овальна, прямокутна або трикутна нашивка на рукав. Замовити нашивки на форму можна з будь-яким тематичним малюнком чи написом.

Як прикріпити нашивку до виробу:

 • у цеху нашої компанії є виконання послуги кріплення нашивки;

 • за допомогою праски, якщо виріб оброблено з тильного боку клеєм;

 • на липучки;

 • на магніт;

 • на шпильку.

Наявність нашивки з вашим логотипом - чудова реклама, підвищується можливість запам'ятати назву бренду.

Процес виготовлення нашивок

Від злагодженої роботи замовника та виконавця залежить кінцевий результат. Кожне замовлення детально обговорюється. Основні пункти процесу виготовлення нашивок.

 1. Прийом заявки, розбір усіх подробиць бажаної картинки чи напису.

 2. Створення дизайнером попереднього ескізу замовленої нашивки.

 3. Розробка макету за допомогою комп'ютерних програм.

 4. Вишивка пробного зразка. Зображення наноситься на щільні тканини. Підкладка або ущільнювач роблять нашивку зносостійкою.

 5. Виробництво всієї партії після фінального затвердження пробного экземпляра. Водорозчинна плівка або флізелін не допускають розтяжки або спотворення малюнка.

 6. Оверлочення або лазерне запаювання готових виробів.

 7. Упаковка та доставка замовлення клієнту. Можливі варіації доставки та оплати.

Наша компанія відповідає за ідеальну якість, індивідуальну унікальність та елегантний дизайн продукції.

Де замовити нашивки на одяг

Компанія Vishivka знаходиться в м. Бердичів, надає послуги на території всієї України. Залиште свої контактні дані і наш менеджер зв'яжеться з вами. Ви можете замовити нашивки на військову форму, нашивки на спортивну форму, уніформу працівників організацій.

Ми – одні із засновників комп'ютерної вишивки, але щороку підвищуємо кваліфікацію фахівців, використовуємо технологічні новинки, щоб уникнути помилок та недоліків виробництва.

Чому потрібно замовити нашивки на одяг у нас:

 • виконуємо замовлення від 1 екземпляра;

 • пропонуємо бонуси та знижки при великих замовленнях;

 • узгоджуємо кожен зразок;

 • гарантуємо високу якість;

 • використовуємо високоточні вишивальні машини;

 • вишивка виконується нитками насичених кольорів німецького бренду Madeira;

 • дотримуємось термінів виконання.

Залежно від складності зображення та обсягу робота буде готова протягом 1-3 робочих днів. Ми співпрацюємо з попередньої оплати 50 % для запуску виробництва замовлення.

Компанія керує своїм швейним цехом. Ми також надаємо послуги розкроювання та пошиття речей.

Як формується ціна нашивки на замовлення

Ціна замовлення індивідуальна. Вартість нашивки на замовлення залежить від:

 • складності дизайну;

 • параметрів нашивки;

 • якості матеріалу підкладки;

 • якості та кількості кольорів ниток;

 • кількості примірників;

 • терміни виконання.

Окремо оплачується вартість виконання програмного дизайну замовлення 200-250 грн. в залежності від складності малюнка. Менеджер компанії надасть детальну консультацію щодо ціноутворення замовлення вишивки на тканині. Кожен клієнт є важливим для нас. Ми гарантуємо якісний результат для забезпечення системної співпраці.

Чим відрізняються нашивки на замовлення від шевронів

 • Нашивки на одяг на замовлення – це накладки з тканини з логотипами комерційних фірм, фітнес-центрів, гімназій, символікою клубів.

 • Шеврони- накладки овальної, трикутної або прямокутної форми з написом або тематичним малюнком.

Чому варто замовити вишивку на тканині у нашому цеху

 • Багаторічний досвід. Наші спеціалісти одні з перших в Україні почали виконувати комп'ютерну вишивку. Вони постійно вдосконалюють свої навички та беруть участь у галузевих тренінгах. Завдяки накопиченому досвіду ризик виникнення типових технологічних помилок та недоліків зведений до мінімуму, що дозволяє нашим клієнтам замовити нашивку на одяг високої якості за доступною ціною.

 • Сучасне обладнання. Ми працюємо на високопродуктивних вишивальних верстатах, завдяки яким можна виготовляти нашивки на одяг під замовлення навіть з найдрібнішими та найвигадливішими візерунками з високою точністю — до 0,01 мм. Мінімальна висота літер – 3 мм. Ці машини здатні одночасно вишивати 15 кольорами. Максимальна площа вишивки – 350×350 мм. Це найбільший розмір, за якого можна замовити нашивку з логотипом. Наші вишивальні машини у поєднанні зі спеціалізованими програмами для створення малюнків дозволяють виконувати ідеально рівні стібки без пропускання рядків.

 • Якісні нитки. Ми не економимо на матеріалах і компонентах, що використовуються — вишиваємо тільки якісними німецькими нитками Madeira. Це поліефір, що надає зображенням блиск і насиченість кольорів, що зберігаються, незалежно від інтенсивності носіння, часу та методів утримання в чистоті. Завдяки цьому нас можна замовити нашивки на форму, які можна прати навіть за 90 °С (вони не линяють після прання), їх можна гладити праскою.

Основні етапи виготовлення нашивки на спортивну форму та спецодяг

Після отримання заявки робиться прорахунок та створюється попередній ескіз.

Після погодження із замовником за допомогою спеціальної програми він перетворюється на підготовчу цифрову версію макета.

Виготовлення нашивок на замовлення виконується на основі цупких тканин. Для додання виробу жорсткості та стійкості до зношування використовується додаткова підкладка або ущільнювач.

У рамці надійно закріплюють матеріал-основу. Вишивальна машина наносить зображення на перший екземпляр, а після його остаточного затвердження на весь тираж.

Для запобігання розтягуванню та деформації малюнка в процесі нанесення вишивки тканину зміцнюють водорозчинною плівкою або флізеліном.

Щоб запобігти розпусканню виробу, краї зрізаються лазером, запаюються та обробляються оверлоком.

Замовляйте нашивку — і ви особисто переконаєтеся, що вся наша продукція виконана професійно, виглядає елегантно, міцно і довго носиться.